Svatby v Beskydech

Svatby v Beskydech- Váš svatební katalog a pomocník

Chystáte svatbu a chcete aby byla jedinečná a nezapomenutelná? Ano? Tak proč jí neuspořádat v jedinečném prostředí moravskoslezských Beskyd? Tento web vám s Vaší svatbou pomůže. Najdete zde ověřené kontakty na profesionály, kteří Vám pomůžou uspořádat tu nejlepší svatbu na světě. Jedinečný rozcestník na firmy působící v nejbližším okolí Beskyd. Odkazy na svatební fotografy, cukráře, půjčovny šatů, hotely a další služby  potřebné pro přípravu svatby.

“Pomůžeme Vám zařídit to nejdůležitější pro Váš jedinečný den”

Svatba v Beskydech

CUKRÁRNY A PEKÁRNY

Boží Koláče

Jsme rodinná Výrobna jemného pečiva. Vyrábíme podle rodinné receptury z 19. Století. Jedinečná chuť Božího Koláče umocní nezapomenutelný zážitek Vašeho slavnostního dne. Poskytujeme plný svatební servis, co se týká výslužek a koláčového rautu na svatební hostinu.

www.bozikolace.cz

  • SVATEBNÍ DORTY
  • ZÁKUSKY A SLADKOSTI
  • PEKAŘSKÉ VÝROBKY
  • SVATEBNÍ KOLÁČKY

Cukrárna Ollies

Rodinná cukrářská firma Ollies píše historii od r. 1999 a už od samých začátků jsme chtěli zaujmout milovníky vytříbených chutí a elegantních řešení. Svatební dort, jako významný šperk cukrářské práce, vytváříme s týmem skvělých profesionálů vždy s myšlenkou na důležitost okamžiku, který je propojen s životním příběhem zákazníků. Upřednostňuji krásu v jednoduchosti, minimalistické řešení dekorací a svěžest chutí. Úžasný svatební dort je obdivovaným hrdinou svatební tabule, jeho rozkrojením je hostina nesmazatelně završena a začíná „sladký život“.

http://www.ollies.cz

Svatba v Beskydech

ČLÁNKY|BLOG